Kolekcja "Co za Szycie"

 

 

Oto nasza pierwsza seria skarpet, wykonanych we współpracy z nietuzinkowymi osobowościami!

Anna Maksymiuk-Szymańska szalona, ruda kobieta z głową pełną pomysłów. Założycielka pierwszej, internetowej telewizji - Babskie TV, właścicielka agencji Babski PR, projektantka i właścicielka marki odzieżowej Em Em Szop oraz prowadząca kanał na YT - Co za Szycie. Działa, inspiruje, tworzy, a wszystko to wynika z jej pasji do mody.

O sobie pisze:

Nietuzinkowe połączenia, szaleństwo kolorów, geometryczne formy i powrót do dzieciństwa - to cała ja! Kiedy siadam do maszyny i zaczynam szyć - nic się nie liczy! Spokój, opanowanie, wbrew pozorom duża cierpliwość i efekt końcowy! Ach!
A czemu zaczęłam szyć? Moja historia jest dość prosta i banalna, ale autentyczna. Otóż kilka lat temu postanowiłam, że skoro często mam "wizję" tego co chciałbym mieć, a oczywiście nigdzie nie mogę tego znaleźć to nauczę się szyć. Uznałam, że to przecież nie może być takie trudne! Ale, żeby nie być tylko laikiem poszłam do szkoły projektowania ubioru i tak po 2 latach zdobyłam dyplom. W między czasie okazało się, że jednak projektowanie sprawia mi ogromną radość i chcę się tym dzielić z innymi i tak oto powstało em em szop. Teraz skupiam się na rozwoju własnej marki i marzę.....o? O własnym butiku! To może kiedyś, a tymczasem chcę zarazić Was swoją miłością do szycia!
Moje motto: Ubieraj się tak jak czujesz! Bądź sobą! i Zrób to Sama! :D

 

Poznaj Kanał Anii na Youtube |---> CLICK!

 

- Rozmiar:-
  • Wybierz
- Skład:-
  • Wybierz
- Kolor-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj produkty według: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ