ZWROTY I REKLAMACJE 

Co prawda nasza oferta patrzy na Świat z delikatnym przymrużeniem oka, jednak kwestie ewentualnych zaniedbań i niedopatrzeń z naszej strony traktujemy całkowicie poważnie. Dlatego też:

 

[1.] Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją. Jeżeli zdarzy się, że po otworzeniu paczki odkryjesz jakieś wady towaru – śmiało, odeślij nam przesyłkę na adres:

Bartłomiej Stasiak

95-070 Aleksandrów Łódzki

Telimeny 3, Polska

Z dopiskiem: WTF Cup Of Sox ? – reklamacja!  

Czas reakcji na reklamacje - 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.

 

[2.] Udzielamy gwarancji zwrotu zamówionego towaru w terminie 14 dni. Gdyby dostarczony towar nie odpowiadał Ci z jakichkolwiek powodów, prosimy o przesłanie go, w powyższym terminie, wraz z informacją czego oczekujesz w zamian (gotówka, inny towar). My ze swojej strony prześlemy Ci przelewem na konto kwotę odpowiadającą wysokości ceny produktu. W tym celu prosimy skontaktować się z nami na adres sklep@cupofsox.com.

 

[3.] Dopuszczamy możliwość wymiany towarów w przypadku, gdy zamówiony rozmiar nie odpowiada Klientowi. Może on wtedy odesłać towar na własny koszt (zostanie obciążony przy odesłaniu kosztami pobrania w wysokości kosztów samej przesyłki). Wymieniamy wtedy towar na identyczny w innym rozmiarze. Możliwe jednak, że nie mamy innych rozmiarów z wybranego modelu (zwłaszcza produktów oferowanych w limitowanych seriach), dlatego też przed wysłaniem towaru skontaktuj się z nami - aby uzgodnić ewentualną wymianę.