DARMOWA DOSTAWA OD 59 ZŁ 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin molestie felis ac massa placerat sagittis at non arcu. Quisque quis pharetra turpis. Nulla laoreet convallis nunc vel ullamcorper. Aenean ligula.

 

ZWROTY I REKLAMACJE 

Co prawda nasza oferta patrzy na Świat z delikatnym przymrużeniem oka, jednak kwestie ewentualnych zaniedbań i niedopatrzeń z naszej strony traktujemy całkowicie poważnie. Dlatego też:

 

[1.] Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją. Jeżeli zdarzy się, że po otworzeniu paczki odkryjesz jakieś wady towaru – śmiało, odeślij nam przesyłkę na adres:

Bartłomiej Stasiak

95-070 Aleksandrów Łódzki

Brużyczka Mała 49, Polska

Z dopiskiem: Cup Of Sox – reklamacja

Czas reakcji na reklamacje - 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.

 

[2.] Udzielamy gwarancji zwrotu zamówionego towaru w terminie 14 dni. Gdyby dostarczony towar nie odpowiadał Ci z jakichkolwiek powodów, prosimy o przesłanie go, w powyższym terminie, wraz z informacją czego oczekujesz w zamian (gotówka, inny towar). My ze swojej strony prześlemy Ci przelewem na konto kwotę odpowiadającą wysokości ceny produktu. W tym celu prosimy skontaktować się z nami na adres sklep@cupofsox.com.

 

[3.] Dopuszczamy możliwość wymiany towarów w przypadku, gdy zamówiony rozmiar nie odpowiada Klientowi. Może on wtedy odesłać towar na własny koszt (zostanie obciążony przy odesłaniu kosztami pobrania w wysokości kosztów samej przesyłki). Wymieniamy wtedy towar na identyczny w innym rozmiarze. Możliwe jednak, że nie mamy innych rozmiarów z wybranego modelu (zwłaszcza produktów oferowanych w limitowanych seriach), dlatego też przed wysłaniem towaru skontaktuj się z nami - aby uzgodnić ewentualną wymianę.